Meble GREAT

Moje inspiracje - INNE
 

Nasze realizacje to nie tylko meble kuchenne, łazienkowe czy sypialnie.

Wykonujemy również zabudowy wnęk, urządzamy garderoby, zabudowy łazienkowe, nietypowe zabudowy łączące różne funkcje pomieszczeń, np. kuchnia połączona w ciekawy i dalece niestandardowy sposób z salonem lub przedpokojem.

Wspólnym mianownikiem tych realizacji jest to, że są to realizacje wykonywane na indywidualne, ściśle zdefiniowane zamówienie.

Zdecydowaliśmy się więc na mable na wymiar, na indywidualne zamówienie. Skoro widzimy więcej zalet w takich meblach wykonanych na wymiar na wymiar teraz należy znaleźć firmę, która ją wykona.

Na rynku takich firm nie brakuje. Jak więc wybrać dobrze?

Meble na zamówienie to usługa pozwalająca stworzyć własną wizję mebli.
Wybierając fachowca w tej dziedzinie, postaw na tego, który doradzi, pokaże, zaproponuje, podpowie a osiągniesz efekt, który przejdzie twoje oczekiwania.

Ale wybierz dobrze.

Każda marka szanująca swojego Klienta prezentuje swoją ofertę na stronie internetowej.

Sprawdź więc, jaki jest staż firmy, od kiedy działa na rynku.

Dowiedz się na jakim poziomie świadczy usługę w zakresie obsługi Klienta.

Najlepiej zadzwoń, napisz, spotkaj się, porozmawiaj, zdecyduj....   Zadzwoń i umów się na spotkanie.
         660 486 779

W trakcie spotkania zaproponujemy Ci szeroki wybór rozwiązań, co daje możliwość dopasowania elementów do własnych potrzeb i metrażu kuchni.


Napisz do mnie


Odkryj inspirujące kolekcje mebli dla miejsc, w których spędzasz najwięcej czasu, delektując się otaczającym pięknem i obecnością najbliższych Ci osób.

Napisz do mnie.
Doradzę, odpowiem na każde pytanie.

 

Imię
nazwisko*
Nr telefonu*
Email:*

Wiadomość:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

 

* pola wymagane

MEBLE UCHROŃSKI     Więcej o nas

Wybierz swoje wymarzone, funkcjonalne, stylowe meble, dzięki którym Twój dom stanie się nie tylko harmonijnym, ale przede wszystkim ulubionym miejscem spotkań dla Ciebie, Twojej rodziny.

ARTYKUŁY AGD - zapytaj o szczegóły

       

  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
700.00 PLN

Zmywarka do zabudowy Ariston LV 640 A IX

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

1 500.00 PLN

Okap Wyspowy Teka DG Isla 1 Cristal

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Realizacje


Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne, w tym zdjęcia, umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
Kopiowanie zawartości serwisu lub jego części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Łazienka

Sypialnia

Sypialnia

Sypialnia

Szafy

Szafy

Szafy

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne


Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli
+48 660 486 779

email:
meble@uchronski.pl
34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

<--
Logo