Meble GREAT

Moje inspiracje - KUCHNIE


Kuchnia to serce domu.

Im piękniejsza i wygodniejsza, tym smaczniej i milej się z niej korzysta.

Projektując kuchnię, trzeba uwzględnić ilość miejsca, liczbę osób, którym kuchnia ma służyć, nawyki żywieniowe, układ pomieszczenia, częstotliwość dokonywania zakupów spożywczych, a także budżet jakim dysponujemy.

Preferowany styl wystroju kuchni powinien być spójny z resztą przestrzeni domowej i spełniać wymagania zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, ale przede wszystkim – powinien wyrażać nas i być zgodnym z naszymi upodobaniami.

Bogactwo stylów pozwala na twórcze aranżowanie modnych, wygodnych kuchni. Wybierane elementy wyposażenia muszą być łatwe do utrzymania w czystości, a ich jakość powinna zapewnić wieloletnie użytkowanie.

Nasze rozwiązania pozwalają zagospodarować przestrzeń kuchenną w ergonomiczny, a przy tym nowoczesny sposób.

Rafał Uchroński i jego Studio Projektowe kieruje swoją ofertę przede wszystkim do osób stawiających m.in. na wysoką jakość, funkcjonalność.NAPISZ do mnie - wyślij zapytanie


MEBLE UCHROŃSKI     Więcej o nas

Wybierz swoje wymarzone, funkcjonalne, stylowe meble, dzięki którym Twój dom stanie się nie tylko harmonijnym, ale przede wszystkim ulubionym miejscem spotkań dla Ciebie, Twojej rodziny.

ARTYKUŁY AGD - zapytaj o szczegóły

       

  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
700.00 PLN

Zmywarka do zabudowy Ariston LV 640 A IX

1 500.00 PLN

Okap Wyspowy Teka DG Isla 1 Cristal

Realizacje


Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne, w tym zdjęcia, umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
Kopiowanie zawartości serwisu lub jego części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Łazienka

Sypialnia

Sypialnia

Sypialnia

Szafy

Szafy

Szafy

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne


Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli
+48 660 486 779

email:
meble@uchronski.pl
34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

<--
Logo