Meble GREAT

Moje inspiracje - ŁAZIENKI


Łazienka to najbardziej intymne miejsce w domu, dlatego warto włożyć sporo wysiłku w jej urządzenie.

Kiedy łazienka jest mała, usuwa się z niej wszystko, co nie musi w niej być – pozostaje tylko absolutny niezbędnik. Jeśli jest większa, warto pomyśleć o mądrym wykorzystaniu tej przestrzeni.

Aby nie popaść w skrajność zastanówmy się jak np. w specjalnie zaprojektowanej wnęce urządzić mini pralnię z koszem na ubrania, pralką, a może i suszarką.

Można też zamontować w niej kilka półek i przechowywać na nich ręczniki, bieliznę pościelową, kosmetyki, środki czyszczące – właściwie wszystko, co się chce!

Rezygnując z montowania półek uzyskuje się wolną przestrzeń, w której można przechowywać np. odkurzacz.

Nasz salon łazienkowy powinien cechować się dużą elegancją, a ta najczęściej idzie w parze z minimalizmem.

Nawet jeśli jakiś gadżet z wystawy modnego sklepu wnętrzarskiego wygląda niesamowicie, to jeśli nie będzie komponował się z wystrojem łazienki, wyrzuciliśmy kasę w błoto.

Jeśli umieścimy w naszej łazience elementy zupełnie ze sobą niewspółgrających, to również uzyskamy nieciekawy efekt.

Zanim jednak pozwolisz na to, żeby zupełnie losowe przedmioty zapchały łazienkę, zastanów się czy nie zwrócić się do specjalisty.   Zadzwoń i umów się na spotkanie        660 486 779

W trakcie spotkania zaproponujemy Ci szeroki wybór rozwiązań, co daje możliwość dopasowania elementów do własnych potrzeb i metrażu kuchni.

Można także do kompletu dobrać sprzęt AGD - zapytaj o szczegóły telefonicznie, w trakcie spotkania lub online poprzez formularz poniżej. 

Napisz do mnie


Odkryj inspirujące kolekcje mebli dla miejsc, w których spędzasz najwięcej czasu, delektując się otaczającym pięknem i obecnością najbliższych Ci osób.

Napisz do mnie.
Doradzę, odpowiem na każde pytanie.

 

Imię
nazwisko*
Nr telefonu*
Email:*

Wiadomość:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

 

* pola wymagane

MEBLE UCHROŃSKI     Więcej o nas

Wybierz swoje wymarzone, funkcjonalne, stylowe meble, dzięki którym Twój dom stanie się nie tylko harmonijnym, ale przede wszystkim ulubionym miejscem spotkań dla Ciebie, Twojej rodziny.

ARTYKUŁY AGD - zapytaj o szczegóły

       

  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
700.00 PLN

Zmywarka do zabudowy Ariston LV 640 A IX

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

1 500.00 PLN

Okap Wyspowy Teka DG Isla 1 Cristal

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Realizacje


Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne, w tym zdjęcia, umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
Kopiowanie zawartości serwisu lub jego części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Łazienka

Sypialnia

Sypialnia

Sypialnia

Szafy

Szafy

Szafy

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne


Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli
+48 660 486 779

email:
meble@uchronski.pl
34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

<--
Logo