Meble GREAT

Moje inspiracje - SYPIALNIE


To, w jakim otoczeniu budzimy się każdego ranka i kładziemy spać po całym dniu, wyciszamy, odpoczywamy, regenerujemy się, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie.

Warto więc urządzić sypialnię tak, by czuć się w niej jak najbardziej komfortowo.

Sypialnia to nie tylko oryginalne meble, ale także inspirujące dodatki, dzięki którym przybierze ona pożądany przez Ciebie styl.

Dobrze zaprojektowana sypialnia to aranżacja ponadczasowa, wyposażona w meble, które mimo zmieniających się trendów, zawsze pozostają modne i prezentują się nienagannie.

To również przestrzeń, która odpowiada indywidualnym potrzebom domowników i zawiera w sobie wszystkie elementy niezbędne do wygodnego funkcjonowania – dla jednych będzie to szerokie, królewskie łóżko, dla innych pojemna szafa, kącik kosmetyczny wyposażony w toaletkę lub przytulne domowe biuro.

Razem z naszym Studiem podpowiemy, jak stworzyć wygodną i ponadczasową sypialnię!

W zależności od obranej stylistyki zaproponujemy meble, które podkreślą aranżację sypialni.

Pamiętaj, że ponadczasowe meble do sypialni powinny charakteryzować się wysoką jakością – dzięki temu wraz z mijającym czasem, nadal będą wyglądały dobrze i posłużą domownikom przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu a zaproponujemy Ci rozwiązania dla miejsca, w którym spędzasz najwięcej czasu, delektując się otaczającym pięknem i obecnością najbliższych Ci osób.

Sypialnia to nie tylko oryginalne meble, ale także inspirujące dodatki, dzięki którym przybierze ona pożądany przez Ciebie styl.

Dzięki np. umiejętnie zaprojektowanym meblom w sypialni, przechowasz wszystkie ubrania, tekstylia i dodatki.


   Zadzwoń i umów się na spotkanie
       660 486 779


W trakcie spotkania zaproponujemy Ci szeroki wybór rozwiązań, co daje możliwość dopasowania elementów do własnych potrzeb i metrażu kuchni.

Można także do kompletu dobrać sprzęt AGD - zapytaj o szczegóły telefonicznie, w trakcie spotkania lub online poprzez formularz poniżej.


Napisz do mnie


Odkryj inspirujące kolekcje mebli dla miejsc, w których spędzasz najwięcej czasu, delektując się otaczającym pięknem i obecnością najbliższych Ci osób.

Napisz do mnie.
Doradzę, odpowiem na każde pytanie.

 

Imię
nazwisko*
Nr telefonu*
Email:*

Wiadomość:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

 

* pola wymagane

MEBLE UCHROŃSKI     Więcej o nas

Wybierz swoje wymarzone, funkcjonalne, stylowe meble, dzięki którym Twój dom stanie się nie tylko harmonijnym, ale przede wszystkim ulubionym miejscem spotkań dla Ciebie, Twojej rodziny.

ARTYKUŁY AGD - zapytaj o szczegóły

       

  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
700.00 PLN

Zmywarka do zabudowy Ariston LV 640 A IX

1 500.00 PLN

Okap Wyspowy Teka DG Isla 1 Cristal

Realizacje


Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne, w tym zdjęcia, umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
Kopiowanie zawartości serwisu lub jego części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Łazienka

Sypialnia

Sypialnia

Sypialnia

Szafy

Szafy

Szafy

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne


Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli
+48 660 486 779

email:
meble@uchronski.pl
34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

<--
Logo