Meble GREAT

Moje inspiracje - SZAFYSzafa – praktyczny, funkcjonalny, przydatny i niezbędny mebel, bez którego trudno wyobrazić sobie zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Szafa do sypialni, szafa do pokoju dziecka, szafa do przepokoju, szafa garderobiana, szafa gospodarcza – jej rodzajów jest wiele.

Jaka lepsza: ta, którą można kupić w sklepie czy ta, którą zamówimy w firmie oferującej meble na wymiar?

Przyjrzymy się bliżej szafom. Co wiemy na ich temat?

Kilka prostych odpowiedzi, które przychodzą do głowy:
- szafy mogą być drewniane, mogą być wykonana z płyty;
  specjaliści wymienią jeszcze wiele innych możliwości,
- drzwi szafy mogą się otwierać lub przesuwać,
- we wnętrzu szafy można ulokować drążek, półki, szuflady.

W szafę możemy zaopatrzyć się w sklepie meblowym lub skorzystać z usług firmy wykonującej meble na zamówienie.

Który wybór będzie lepszy?

Szafa ze sklepu to gotowa propozycja, z ograniczonymi możliwościami wyboru koloru, materiału, dopasowania jej wnętrza do naszych potrzeb, o konkretnych wymiarach, których nie da się zmienić.

Szafa na wymiar to wiele możliwości wyboru i dopasowania rodzaju materiału, koloru, elementów funkcjonalnych.
Dopasowanie wnętrza szafy, dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb zarówno pod kątem ich rozmieszczenia, jak i wyposażenia.
Dopasowania wymiarów – szafa na wymiar może zostać wykonana w odniesieniu do wymiarów przestrzeni, którą będzie zajmować, dzięki czemu unikniemy kilkucentymetrowych szpar, w któych gromadzi się kurz.

Szafa na zamówienie to wybór osób ceniących komfort, funkcjonalność i unikalny design.


   Zadzwoń i umów się na spotkanie
       660 486 779


W trakcie spotkania zaproponujemy Ci szeroki wybór rozwiązań, co daje możliwość dopasowania elementów do własnych potrzeb i metrażu kuchni.

Można także do kompletu dobrać sprzęt AGD - zapytaj o szczegóły telefonicznie, w trakcie spotkania lub online poprzez formularz poniżej.Napisz do mnie


Odkryj inspirujące kolekcje mebli dla miejsc, w których spędzasz najwięcej czasu, delektując się otaczającym pięknem i obecnością najbliższych Ci osób.

Napisz do mnie.
Doradzę, odpowiem na każde pytanie.

 

Imię
nazwisko*
Nr telefonu*
Email:*

Wiadomość:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

 

* pola wymagane

MEBLE UCHROŃSKI     Więcej o nas

Wybierz swoje wymarzone, funkcjonalne, stylowe meble, dzięki którym Twój dom stanie się nie tylko harmonijnym, ale przede wszystkim ulubionym miejscem spotkań dla Ciebie, Twojej rodziny.

ARTYKUŁY AGD - zapytaj o szczegóły

       

  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
700.00 PLN

Zmywarka do zabudowy Ariston LV 640 A IX

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

1 500.00 PLN

Okap Wyspowy Teka DG Isla 1 Cristal

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Realizacje


Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne, w tym zdjęcia, umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli z siedzibą w 34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5
Kopiowanie zawartości serwisu lub jego części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Łazienka

Sypialnia

Sypialnia

Sypialnia

Szafy

Szafy

Szafy

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne

Inne


Meble Uchroński Studio Projektowe - Producent Mebli
+48 660 486 779

email:
meble@uchronski.pl
34-300 Żywiec, ul. Podgórska 5

<--
Logo